O Nás

Spoločnosť Víno Service, s.r.o. – významný sprostredkovateľ služieb a produktov v oblasti vinárstva, zahradnictva a vinohradníctva na Slovenku, Maďarku, Česku, a v Poľsku. 

Historia

Spoločnosť bola založená v roku 2001, a je zameraná na predaj, služby a poradenstvo v oblasti vinárskych potrieb a nápojovej technológie. Ponúkame komplexnú škálu nástrojov, zariadení a pomôcok potrebných v celom procese produkcie vína, od zberu, cez spracovanie hrozna, až po výrobu a skladovanie vína.

Tovar a služby poskytujeme prostredníctvom internetového obchodu a samozrejme aj prostredníctvom kamennej predajne, ktorá sa nachádza v srdci Tokaja.

Špecializácia

Ponukáme vinárske potreby, technológie pre spracovanie hrozna ako sú mlynčeky, odstopkovače, mlynkoodzrňovače, lisy, ďalej  nádoby, sudy, nádrže, vinifikátory a barikové sudy na uskladnenie a zrenie vína. Súčasťou nášho sortimentu sú aj menšie vinárske zariadenia a potreby ako filtre, čerpadlá, kalolisy a v neposlednom rade aj zariadenia používajúce sa počas procesu fľašovania a to plničky, etiketovačky, zátkovačky a iné. Ďalej v našej ponuke nájdete zátky, uzávery, prípravky na ošetrenie a stabilizáciu vína, laboratórne sklo, rozličné príslušenstvo k zariadeniam  a mnohé ďalšie produkty. Náš sortiment je pripravený k okamžitému odberu alebo prípadnému objednaniu tu…

Ing. Andrej Čorba

Riaditeľ

+421 905 44 17 93

 a.corba@vinoservice.sk

Ing. Melinda Erdélyi Török

Ekonom

+421 915 03 24 74

vinoservice@mmnet.sk